Sakarya Halı Yıkamacılar

Halılar, yüzeylerin fazlasıyla toz biriktiren ev eşyalarıdır. Özellikle yaz aylarında kilim ve yolluklar oldukça fazla toz toplar. Bunun sebebi ise sıcak havalarda kapı ve pençelerin açık olmasıdır. Bu noktada yüzeydeki kirlerden tam anlamıyla arınmak için profesyonel bir temizlik gereklidir. Tesisimiz Sakarya halı yıkamacılar firmaları arasında yer almakta ve profesyonel ekipmanlar kullanmaktadır. Bu sayede halı, kilim ya da paspaslarınız hiçbir şekilde hasar görmemektedir.

Firmamız yalnızca ufak, tozlu halıların temizliğini değil çıkması zor lekelerin de sterilizasyonunu sağlamaktadır. Böylece bulunduğunuz ortamı hem kendiniz hem de aileniz için %100 sağlıklı bir alana çevirmek için bize ulaşabilirsiniz.

Sakarya Halı Yıkamacı Hizmetleri

Çeşitli hizmetler sunan Sakarya halı yıkamacılar arasında yer alan firmamız, yalnızca halı değil koltuk temizliğinde de ilk sıralarda yer alır. Pek çok farklı temizlik kategorisine sahip olan tesisimizde, battaniyeden kilime, kilimden yolluk yıkamaya varıncaya tek birbirinden farklı hizmetler mevcuttur.

Temel kategorimizin yanı sıra firmamızın sunduğu diğer alternatifler ise aşağıdaki gibi sıralanabilir:

•    Koltuk yıkama
•    Battaniye yıkama
•    Leke çıkarma
•    Perde yıkama (zebra, stor)
•    Yorgan

İnternet sitemizde yer alan iletişim kanallarından tesisimizdeki ekip arkadaşlarımız ile irtibata geçerek kısa süre içinde hizmet alabilirsiniz. Teslim etmiş olduğunuz ürünleri hasarsız ve 48 saatlik süre diliminde geri alabilirsiniz. Ekip arkadaşlarımız halı, kilim ve paspaslarınızı ev / ofisinizden alarak yıkama işlemi bittikten sonra yine adresinize teslim etmektedir.

Sakarya Halı Yıkama Fiyatları

Sunulan hizmetlerimizin her biri farklı bir fiyat aralığındadır. Bunun sebebi ise her kategorisinin alanlarının farklı olmasıdır. Örneğin, koltuk yıkama işlemi bir kilim temizliğine oranla daha uzun süreli bir uygulamadır. Dolayısıyla harcanan zaman ve kullanılan ürünler bazında fiyatlar değişir. Bu nedenle de Sakarya halı yıkamacılar ve Pakel bünyesindeki hizmetlerin fiyatlarını incelediğinizde değişiklikler görebilirsiniz.

Siz de kendi istek ve ihtiyaçlarınızı ekip arkadaşlarımıza ileterek sağlıklı bir bilgilendirme alabilirsiniz. Böylece kısa süre içinde adresinizden ürünleri teslim alarak temizleme işlemine başlanır. Kaliteli bir hizmet sunan tesisimiz 48 saat için tüm eşyalarınızı sizlere geri teslim etmektedir.