Sakarya Koltuk Yıkama Firması

Toz, kir ve çeşitli mikroorganizmaların biriktiği yüzeyler ile temaslarda hasta olmak kaçınılmazdır. Bu nedenle yaşam alanları daima hijyenik olmalıdır. Örneğin, yatak ve koltuk gibi özellikle yüzümüzün temas ettiği yerler çok iyi temizlenmelidir. Bu nedenle Sakarya koltuk yıkama firması olarak sizlere kusursuz bir hizmet sağlamayı amaçlıyoruz.

Hem sizin hem de ailenizin, özellikle çocukların bulunduğu ortamların temizliği oldukça önemlidir. Fakat bunların yanı sıra temizliğin nasıl yapıldığı ve hangi ürünler ile işlem uygulandığı da dikkat edilmesi gereken bir konudur. Firmamız bu nedenle daima %100 sonuç veren kimyasallar ile uygulama yapmaktadır. Temizleme işlemi sonrasında ise durulama / arındırma kısmında mevcut kimyasallar tamamen yok edilir. Dolayısıyla hem ev hem ofis ortamında kullandığınız tüm mobilyaları güvenle bize emanet edebilirsiniz.

Sakarya Koltuk Temizliği

Tıpkı halı, yorgan ve battaniye gibi tozu içine hapseden koltuklar ev ortamında tamamıyla temizlenebilen mobilyalar değildir. Bu temizlik işleminin profesyonel bir firma tarafından yapılması önerilir. Biz, Sakarya koltuk yıkama firması olarak kaliteli ekipmanlarımız ile sizlere kusursuz bir hizmet sağlamayı amaçlıyoruz. Tozdan ve kirden arındırmak istediğiniz koltuklarınızı ilk günkü haline kavuşturuyoruz.

Bu süreçte sağladığımız ayrıcalıklardan bazıları ise şunlardır:

•    48 saatte teslimat
•    Kaliteli hizmet
•    Hasarsız işlem
•    Profesyonel arındırma işlemi

Siz de ayrıcalıklardan yararlanmak ve bilgi almak için iletişim numaralarımız üzerinden bize ulaşabilirsiniz.

Koltuk Temizliği Fiyatları

Koltuk temizliğinde fiyatlar, mobilyanın kumaşı ve boyutuna göre değişir. Tekli bir koltuğun yıkama işlemi ile L bir köşe koltuğun ücretlendirmeleri farklılık gösterir. Aynı zamanda bahsedildiği üzere koltuğun kumaşı da yıkama işleminde belirleyici bir unsurdur. Lekelerin zor çıktığı bir materyal ile temizlemesi kolay bir koltuk kumaşının ücretleri bu nedenle farklı olacaktır. Bunların yanı sıra ücreti etkileyen faktörlerden biri diğeri de mevcut bir leke varsa bu lekenin boyutu ve dayanıklılığıdır.

Bahsedilen etkenler sebebiyle Sakarya koltuk yıkama firması olarak önceden net bir rakam verilememektedir. Fakat ekip arkadaşlarımız ile iletişime geçerek bilgi alabilirsiniz. Böylece mevcut mobilyanız için sağlıklı bir fiyat bilgisi öğrenebilirsiniz.