Sakarya Yorgan Yıkama

Sakarya’nın tüm ilçelerine hizmet veren firmamız bünyesinde yalnızca halı yıkama değil battaniye ve yorgan temizliği de mevcuttur. İhtiyaç dahilinde Sakarya yorgan yıkama tesisimiz ile iletişime geçerek detaylı bilgi alabilirsiniz.

Yorgan temizliği de tıpkı koltuk ve halı gibi es geçilmemesi gereken bir konudur. Cildimizin en fazla temasta bulunduğu ev eşyalarından olan yorganlar, oldukça titiz bir temizliğe tâbi tutulmalıdır. Dolayısıyla ev ortamında temizlendiğinde bu hamle yetersiz kalabilir. Siz de profesyonel bir temizlik için Sakarya’nın neresinde olursanız olun Pakel yorgan yıkama tesisimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

Sakarya Yorgan Yıkama Hizmeti

Yorgan yıkama hizmetimiz, profesyonel bir ekip tarafından hiçbir hasara maruz kalmadan hayata geçirilir. Bu sayede hem ailenizin hem de sizin sağlığınıza uygun bir hizmet sunulur. Aynı zamanda Sakarya yorgan yıkama kategorisinde öne çıkan firmamız çevre semtlere de hizmet sunmaktadır. Böylece Sakarya’nın her yerinden rahatlıkla bize ulaşabilirsiniz. Böylece kısa süre içinde adresinize ulaşan ekiplerimiz sizlere en pratik çözümleri sunacaktır.
Kullanılan temizlik ürünleri de kişisel sağlığınızı tehlikeye atmayacak niteliklere sahiptir. Örneğin, kullandığımız zararsız kimyasallar sayesinde bebeğinizin yorgan ve battaniyelerini de bize teslim edebilirsiniz. Öte yandan diğer kategorilerimizi de inceleyerek bilgi alabilir ve ayrıcalıklardan yararlanabilirsiniz.

Tesisimiz bünyesinde yer alan diğer hizmetler ise aşağıdaki gibi sıralanabilir:
•    Koltuk yıkama
•    Battaniye yıkama
•    Stor perde temizliği

Sistemde yer alan tüm seçenekleri detaylı olarak inceleyip iletişim numaralarımız üzerinden görüşme sağlayabilirsiniz.

Sakarya Yorgan Yıkama Fiyatları

Tesisimizdeki temizleme fiyatları oldukça uygun bir aralıkta sunulur. Bütçe dostu fiyatlandırma ayrıcalığı ile kusursuz hijyenin bir araya geldiği firmamızdan siz de bilgi alabilirsiniz.

Yorganların ve battaniyelerin temizleme ücretleri, ürünlerin ebat ve materyallerine göre değişiklik göstermektedir. Örneğin, büyük ve zorlu bir lekenin olduğu yorganlarda daha fazla ürün kullanılmaktadır. Bu durum da ücretlendirmelerde belirleyici bir rol oynar. Dolayısıyla Sakarya yorgan yıkama hizmetimiz için net bir rakam verilememektedir. İsteğe bağlı olarak internet sitemizde yer alan iletişim numaraları üzerinden ekip arkadaşlarımız ile iletişime geçebilirsiniz. Böylece ölçülerinizi belirterek sağlıklı bir fiyat bilgilendirmesi alabilirsiniz.