MERAK ETTİKLERİNİZ

HAKKIMIZDA

PAK-EL olarak Sakarya ilimizde yaptığımız işlere verdiğimiz önemi, vizyon ve misyonumuzu inceleyebilirsiniz.

hakkımızda merak ettiğiniz her şey

MERAK ETTİKLERİNİZ

Misyonumuz

Şirket misyonumuz kurulduğumuz günden itibaren sektörün en iyisi olup kendimizi geliştirmek ve daha profesyonel, daha kaliteli hizmet vermektir.

Vizyonumuz

Şirket vizyonumuz, sağlıklı ve hijyenik ortamlar yaratıp müşterilerimizin yaşamlarını kolaylaştırmak ve en mükemmelini sunmaktır.

Pakel Halı Yıkama olarak, sektörde 10 yılı aşkın süredir halı yıkama, koltuk yıkama işi yapıyoruz. Son teknoloji cihazlarımızla yerinde koltuk yıkama, cami halısı yıkama, el dokuması halı yıkama konularında profesyonel olarak çalışıyoruz. Halılarınızı derinlemesine temizleyen, üstün hijyen sağlayan deterjanlar kullanıyoruz. Halılarınızı makinelerimizde derinlemesine temizleyip duruluyoruz. Tertemiz yıkayıp kurutuyoruz. Halılarınızı ilk günkü ışıltısıyla sizlere teslim ediyoruz.

Neden PAK-EL ?

Sektörde 10 yılı aşkın süredir halı yıkama, koltuk yıkama işi yapıyoruz. Son teknoloji cihazlarımızla en iyi yıkama işini biz yapıyoruz. Yerinde koltuk yıkama, cami halısı yıkama, el dokuması halı yıkama konularında profesyonel olarak çalışıyoruz. Halılarınızı soldurmayan kaliteli halı şampuanları kullanıyoruz. Halılarınızı derinlemesine temizleyen, üstün hijyen sağlayan deterjanlar kullanıyoruz. Halılarınızı makinelerimizde derinlemesine temizleyip duruluyoruz. Tertemiz yıkayıp kurutuyoruz. Halılarınızı ilk günkü ışıltısıyla sizlere teslim ediyoruz.

SIKÇA SORULAN SORULAR

Evet. Mobilya taşımak için hiçbir ücret almıyoruz ve mobilyalarınızı zarar vermeden taşımak için ekibimiz profesyonel olarak eğitilmiştir. Aynı zamanda temizlik tamamlandıktan sonra mobilyalarınızı tekrar yerine yerleştiriyoruz. Elektronik eşyalar, bitkiler, lambalar ve biblolar gibi eşyaları mobilyalarınızdan çıkarmanızı öneririz. Elektronik eşyalar, dolaplar, yataklar, aynalı şifonyerler, vb. dahil ağırlığı çok fazla olduğu için taşıyamayacağımız birkaç eşya olduğunuzu söylemekte fayda var.

Halılarınızı en fazla 48 saat içerisinde temizleyip size teslim ediyoruz.

Kuruma süresi nem, sıcaklık ve bölgedeki hava durumundan etkilenir. Yukarıda belirtilen değişkenlere bağlı olarak halının tamamen kuruması 8-24 saat arasında sürebilir. Yılın zamanına bağlı olarak, temizlenen odada vantilatör kullanmak, klima veya ısıtma sisteminizi açmak kuruma süresini hızlandırmaya yardımcı olabilir. Herhangi bir renk aktarımını önlemek için, mobilya ayaklarının altındaki koruyucu takozları ve döşemeli eşyalarda kullanılan kağıtları halı ve/veya mobilya tamamen kuruyana kadar yerinde bıraktığınızdan emin olmanız gerekiyor. Temizledikten hemen sonra halınızın üzerinde yürüyebilirsiniz, ancak halınızı tekrar kirletebileceğinden bundan kaçınmanızı öneriyoruz. Son olarak kaymayı önlemek için nemli, halı kaplı alanlardan halı olmayan alanlara geçerken özellikle dikkatli olmalısınız.

Halınızdaki bir döküntüyü veya lekeyi hızlı bir şekilde temizlemeniz gerekiyorsa, buradaki blogumuzda ev yapımı halı temizleme çözümlerini bulabilirsiniz.

Ancak en iyi halı temizleme çözümü 0264 278 5633 numaralı telefondan halı temizleme uzmanlarımızı aramaktır. Halı bakımında 15 yıldan fazla deneyime sahip olan PAK-EL, size mevcut en iyi halı temizleme hizmetini sağlamak için en iyi seçenek olacaktır.

Halı temizliği için kullandığımız yöntem, genellikle buharlı temizlik olarak adlandırılan sıcak su ekstraksiyonudur. PAK-EL’in özel sıcak su çıkarma yöntemi, en zorlu, en derin kirleri güvenli ve nazikçe temizler. Sıcak, yumuşak su ve özel olarak formüle edilmiş bir temizleme solüsyonu halı liflerinin derinliklerine enjekte edilir. Daha sonra güçlü bir emiş, derinlerdeki kiri, alerjenleri, temizleme solüsyonunu ve nemin %95’ini çeker. Halı üreticilerinin en çok tavsiye ettiği temizleme yöntemidir.

Size en yakın halı yıkama hizmetlerini 0264 278 5633 numaralı telefondan bulabilirsiniz. PAK-EL’i arayın, müşteri hizmetleri ekibimiz size yardımcı olacaktır.

Buharlı halı yıkama ile ilgili sık sık sorular alıyoruz. PAK-EL’de halıları buharla temizlemeyiz. Biz halıyı temizlemek için daha etkili bir yöntem olan sıcak su çıkarma adı verilen bir işlem kullanıyoruz. Derinlemesine temizlik için patentli halı yıkama makinelerimizi kullanıyoruz. Bu makineler, liflerin derinliklerindeki kiri çıkarmak için halınızın içine sıcak su pompalar, ardından suyu çeker ve kiri temizler. Güçlü emiş, önemli miktarda suyu uzaklaştırır, böylece halınız saatler içinde kurur.