Sakarya Halı Yıkama

10 yılı aşkın bir süredir hizmet veren Pakel Halı Yıkama, sektörünün önde gelen şirketleri arasında yer alır. Müşteri memnuniyetini önemseyen yapımız ve alanında uzman çalışanlarımız ile sizlere özenli bir deneyim yaşatmayı hedefliyoruz. Bu süreçte Sakarya halı yıkama firmamız, materyallerin temizliği sırasında profesyonel ekipmanlar eşliğinde çalışmaktadır. Böylelikle hasarsız, kaliteli bir temizlik hizmeti almanızı sağlamaktadır.
Temizlenmesi zor lekeleri dahi kısa süre içinde çıkartabilecek makineler kullanılır. Bu sayede kısa süre içinde halılarınız ev ya da ofisinizden teslim alınarak temizlenir. 48 saat içinde geri teslim edilen ürünleriniz, hiçbir hasara uğramadan ve deforme edilmeden titizlikle temiz bir hale getirilir.

Sakarya Halı Yıkama Hizmeti

Sağladığımız güvence ile Sakarya halı yıkama hizmetinde emanet ettiğiniz ürünlerinizde hiçbir hasar kalmayacak şekilde teslim yapılır. Bu sayede ister ev ister ofis ortamınızda kullandığınız materyalleri firmamızla iletişime geçerek teslim aldırabilirsiniz. Tüm bu süreçte kullanılan yıkama şampuanlarımız anti – bakteriyel olup %100 oranında doğal kaynaklıdır. Dolayısıyla hiçbir hasar vermeden temizlenerek size ulaştırılır.

Tesislerimiz bünyesinde yıkanabilecek türler ise aşağıdaki gibidir:

•    Peluş
•    İpek
•    Yün
•    Çin
•    Nepal
•    Shagy
•    El dokuma
•    Makine

İnternet sitemizde yer alan iletişim numaraları ya da adresimizden bize ulaşarak ürünlerinizin hijyenik bir ortamda temizlenmesini sağlayabilirsiniz.

Sakarya Halı Yıkama Fiyatları

Tıpkı ilk günkü gibi olan halılarınız için ödeyeceğiniz tutar ise boyut ve materyale göre değişiklik gösterir. Örnek verilecek olursa, büyük ebatlarda bir yolluk ile ufak bir paspasın fiyatlandırılması farklı olacaktır. Tüm bunlara ek olarak halınızda varsa lekelerin dayanıklılığı ve ürünün yapısına göre de ödeme tutarı değişmektedir. Kalın malzemelerden üretilmiş olan bir tasarım ile kilim tarzındaki ürünler arasındaki halıların yıkaması için farklı fiyatlar sunulabilir.
Bu nedenle dilerseniz randevu alırken ölçülerinizi ve bilginiz varsa ürünün materyalini de belirtebilirsiniz. Öte yandan Sakarya halı yıkama şirketimiz bünyesindeki ekip arkadaşlarımız da ürünlerinizi teslim alırken size sağlıklı bir fiyat verebilmektedir. Böylece geri teslimat sırasında ödenecek tutarı da önceden öğrenebilirsiniz. Tüm detaylar hakkında bilgi almak için Pakel Halı Yıkama firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.